Zvolit vhodnou velikost neoprenu není bez zkušeností úplně jednoduché. Rádi vám poradíme. Na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pošlete svou adresu, vybraný produkt, vaši váhu a výšku, v případě neoprenu i přibližný čas na 100m kraul. Doporučíme vám nejen vhodný model, ale i velikost. Můžeme také individuálně nabídnout doprodej starších modelů za výhodnější ceny (obzvláště velikosti XS a XL, WXS, WS…). Objednávka bude neprodleně vyřízena poštou na dobírku. V případě, že velikost nebude sedět, bude zboží vyměněno bezplatně za vhodnější velikost.

V případě, že budete po vyzkoušení nespokojeni, pošlete zboží prosím do dvou týdnů na dobírku zpět na naši adresu. Osobní vyzkoušení je po dohodě možné také ve Zlíně nebo na vybraných závodech v ČR a na Slovensku.


Pevně věřím, že budete spokojeni a stejně jako 99,9% zákazníků před Vámi.


V případě reklamace prosím pošlete foto a popis defektu na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Petr Vabroušek
Brigádnická 483    
76302 Zlín-Malenovice
tel.: +420 604 203 634        
email -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web - www.petrvabrousek.cz

Nahoru